Upravni odjel za financije i opću upravu

Ime i prezime Funkcija Telefon E-mail
Vesna Sajić p.o. Gradonačelnika pročelnica 052/371-951 vesna.sajic@pula.hr
Maja Barukčić Refrent III - administrativni tajnik 052/371-950 maja.barukcic@pula.hr
Barbara Batelić-Lukšić Pomoćnik pročelnika za financije 052/371-972 barbara.batelic@pula.hr
Igor Fabris Voditelj odsjeka za proračun i gospodarstvo 052/371-975 igor.fabris@pula.hr
Sonja Gadžić Savjetnik 1. za proračun i gospodarstvo 052/371-976 sonja.gadzic@pula.hr
Dijana Šain Viši savjetnik za gradske poreze 052/371-967 dijana.sain@pula.hr
Katja Škopac Koroman Voditelj pododsjeka za knjigovodstvo 052/371-962 katja.skopackoroman@pula.hr
Srđan Radolović Viši savjetnik za gradske poreze 052/371-953 srdan.radolovic@pula.hr
Sanja Jermaniš Viši stručni suradnik 1. za gradske prihode 052/371-974 sanja.jermanis@pula.hr
Marija Korenić Viši referent za gradske prihode 052/371-971 marija.korenic@pula.hr
Ljiljana Blažević Referent I za gradske prihode 052/371-973 blazevic.ljiljana@pula.hr
Loredana Krajcer Referent I za gradske prihode 052/371-970 krajcer.loredana@pula.hr
Vesna Kaučič Referent III za gradske prihode 052/371-973 vesna.kaucic@pula.hr
Barbara Šverko Referent I za gradske prihode 052/371-971 barbara.sverko@pula.hr
Tihana Lunko Voditeljica Odsjeka za računovodstvo 052/371-978 tihana.lunko@pula.hr
Miroslava Vitasović Viši stručni suradnik 1. 052/371-968 miroslava.vitasovic@pula.hr
Lusiana Bulić-Almassi Stručni suradnik - Glavni knjigovođa 052/371-960 lusiana.bulic-almassi@pula.hr
Marija Došen Viši referent - knjigovođa 052/371-961 marija.dosen@pula.hr
Mirjana Biljuh Referent I knjigovođa 052/371-960 mirjana.biljuh@pula.hr
Jadranka Pereša Referent III likvidator 052/371-964 jadranka.peresa@pula.hr
Divna Šabić Referent III likvidator 052/371-963 divna.sabic@pula.hr
Snježana Peršić Referent III za obračun plaća i blagajne 052/371-965 snjezana.persic@pula.hr
Slavica Jelovac Pomoćnik pročelnika za opću upravu 052/371-905 slavica.jelovac@pula.hr
Doriano Labinac Voditelj Odsjeka za mjesnu i manjinsku samoupravu 052/371-924; 098/983 41 98 doriano.labinac@pula.hr
Nebojša Vuković Savjetnik I za mjesnu samoupravu: MO Stari Grad, Stoja, Šijana, Gregovica 098 941 4774
Iva Burić-Bučaj Savjetnica I za mjesnu samoupravu MO Veruda, Sv. Polikarp-Sisplac, Busoler, Arena 098 701 339
Slobodan Kokotović Referent III tajnik mjesnog odbora: MO Nova Veruda, Monvidal, Vidikovac, Monte Zaro 098 593 512
Brigita Žufić Referent III tajnik mjesnog odbora: MO Štinjan, Kaštanjer, Valdebek, Veli Vrh 098 983 7549
Ardena Duras Voditelj Odsjeka za opće poslove 052/371-902 ardena.duras@pula.hr
Lorena Skira Savjetnik 1. za kadrovske poslove 052/371-903 lorena.skira@pula.hr
Tatjana Kancelar Savjetnik 2. za opće poslove 052/371-901 tatjana.kancelar@pula.hr
Marijan Kaurić Savjetnik 2. za zaštitu na radu 052/371-900 marijan.kauric@pula.hr
Sreten Mišanović Domar 052/371-869
Soka Bakša Telefonist 052/371-701; 052/371-700
Franko Bakša Telefonist 052/371-701; 052/371-700
Veronika Mišanović Domaćica 052/371-726
Gracijela Peteh Spremačica -
Dina Benčić Spremačica -
Tatjana Sergo Spremačica -
Ivana Rakovac Spremačica -
Ljiljana Ribarić Voditelj Pododsjeka pisarnice 052/371-982 ljiljana.ribaric@pula.hr
Adelka Klančar Referent II za urudžbeni zapisnik i upisnik predmeta 052/371-983 adelka.klancar@pula.hr
Milorad Zgonjanin Referent II arhivar 052/371-982 milorad.zgonjanin@pula.hr
Elvis Orlić Referent II arhivar 052/371-982 elvis.orlic@pula.hr
Orietta Marušić Lazarić Referent III za prijem stranaka 052/371-984 orietta.marusic-lazaric@pula.hr
Dejan Alambašić Referent III za prijem stranaka 052/371-984 dejan.alambasic@pula.hr
Matea Miličević Referent III za prijem stranaka 052/371-984 matea.milicevic@pula.hr
Slavica Marjanović Kurir 052/371-983
Ada Jovanović Kurir 052/371-983
Davor Sebastijan Voditelj Odsjeka za informatiku 052/371-906 davor.sebastijan@pula.hr
Dražen Stepanov Savjetnik 1. za informatiku 052/371-908 drazen.stepanov@pula.hr

Upravni odjel za financije i opću upravu

Telefon: 052/371-950 Fax: 052/223-015 E-mail: financije@pula.hr